Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem láthatóak még az...

Miért nem láthatóak még az érettségi eredmények a felvin?

Figyelt kérdés
Mégis fel kellene töltenem az érettségi bizonyítványt?Úgy tudtam nem kell, mert központilag lesz feltöltve, de még nem látszik semmi...

2022. jún. 29. 05:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%

Neked kell feltölteni az eredményeidet a felvi-re július 7-ig!!

[link]

2022. jún. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kell feltölteni az alábbi dokumentumokat:


a 2006. január 1. után kibocsátott magyar rendszerű érettségi bizonyítványt és érettségi tanúsítványt: az ezekben szereplő érettségi vizsgaeredményeket a Hivatal elektronikus úton veszi át a köznevelés információs rendszeréből, ezért ezek adatait nem kell megadni a jelentkezés során."


valószínűleg azért nem látszik még a felvi felületén, mert még nincs feldolgozva. idő kell ahhoz, hogy az összes felvételiző diák érettségijén végigmenjenek.

2022. jún. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell feltölteni, és nyugodjatok le, meg fog jelenni a rendszerben, de várni kell egy kicsit.
2022. jún. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Várni kell még , hisz rengeteg a jelentkező. De júliusban meg fog jelenni
2022. jún. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ma jelentek meg a pontok, pedig már több mint egy hete megkaptam az érettségi bizonyítványomat. Feltöltenem csak a középiskolai bizonyítványt kellett.
2022. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ma kaptam meg két hete, de még mindig nincs feltötlve felvire.
2022. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem most érettségiztem, de tisztán emlékszem, hogy anno nekem is csak júliusban töltötték fel, talán július 3-4 körül, szóval kb. 4-5 nappal a "vége" előtt. Nem kell parázni, ha jól tudom idén július 7-ig van a határidő arra, hogy az ember feltöltsön mindent, stb, és addig még van azért jó pár nap, nem kell még parázni.
2022. jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2022. júl. 1. 09:52
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a mai napig nem látom a 2 hete letett ismétlő érettségis eredményt. Remélem lassan már feltöltik. Ha július 7-ig nem töltik fel, feltöltöm én.
2022. júl. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Még nekem sincs fent sajnos
2022. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!