Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem láthatóak még az...

Miért nem láthatóak még az érettségi eredmények a felvin?

Figyelt kérdés
Mégis fel kellene töltenem az érettségi bizonyítványt?Úgy tudtam nem kell, mert központilag lesz feltöltve, de még nem látszik semmi...

2022. jún. 29. 05:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem sincs fent továbbra sem, pedig már 2 hete megkaptam a tanúsítványt. Én ma feltöltöttem, biztos ami biztos. Lehet elkeverték valahova, mert már 2 nappal a határidő előtt fent kéne lennie. Én eddig nyugodt voltam, de most elkezdett zavarni, ezért feltöltöttem, biztos, ami biztos. Tudom, hogy nem kell elvileg, de ők sem kapkodják el. Rajtam legalább biztos nem múlik semmi.

Egyszer már elkezdtem egy képzést az egyetemen, rögtön igényeltem diákigazolványt és sosem érkezett meg, senki nem tudott tájékoztatást adni róla, hogy mikor készül el. Végül amíg odajártam, igazolásokat kellett kérnem a kártya helyett. Szóval nem olyan ritka az, hogy ilyen hivatalos iratokat elkevernek, én nem bízok 100%-osan a rendszerben, mivel emberek végzik. Előfordulhatnak hibák, hiányosságok.

2022. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Július 7-én este feltöltöm én is, ha nem töltik fel.
2022. júl. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, miért nincs olyan felület a 21. században, ami egyből átmenti az adatokat. Miért nincs rugalmasabb informatikai összeköttetés az iskolák, s a hivatal között?
2022. júl. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ez az, valószínű a tanároknak kell ezzel is szívnia azért a kis fizetésért, hogy ezeket töltögessék fel. Gondolom nincs elég ember erre sem, azért vannak csúszások.
2022. júl. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14. Ez jogos, de a papír alapú tanúsítványok megírásával is ugyanannyi idő elmegy. Ha már innováció, meg fejlődés, tök felesleges a papír alapú dokumentum.
2022. júl. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
14. Amúgy meg sehol nem írtam, hogy a tanároknak kellene szívni, nem kell kiforgatni a másik szavát.
2022. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

"Amennyiben fenti esetekben adateltérést vagy adathiányt tapasztal, kérjük töltse fel az

eredményeket igazoló dokumentum másolatát a fenti határidőig." Ez áll az általános tájékoztatóban. A mai napig nem töltötték fel az eredményt, így holnap, ha még mindig nincs fent, feltöltöm én. Egy kicsit azért ciki. Értem én, hogy sok az a 100 ezer jelentkező, de volt pár éve 120 ezer is.

2022. júl. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem ma reggelre jelent meg :)
2022. júl. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!