Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rosszul jelzi a pontomat a...

Rosszul jelzi a pontomat a felvi, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Csak rájönnek hogy kevesebb pontom van, nem? Mert 50 ponttal többet mutat mint amit én számoltam. Ilyenkor nekem kell elkezdeni intézkedni? Mikor derül ki hogy felvettek?

2022. júl. 8. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy te számoltál rosszul.
2022. júl. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem jönnek rá „csak”. Nincs arra kapacitásuk, hogy minden pontbeírást egyenként ellenőrizzenek.

Nekem annak idején a matekjegyem helyére 2-est írtak 4-es helyett, és nekem kellett reklamálnom, hogy elrontották, ezután kijavították.

Ha lenyitod, akkor láthatod, hogy mik alapján számolták a pontokat, az alapján tudsz ellenőrizni, hogy mi nem felel meg a valóságnak.

Szükséges is jelezned a hibát, mert a te felelösséged is, hogy megfelelően számolják a pontjaidat, ugyanis beiratkozáskor vinned kell az egyetemre a bizonyítványaidat, és ha eltérést tapasztalnak, akkor visszautasíthatják a beiratkozásodat és akár fel is jelenthetnek a rendőrségen.

2022. júl. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Fuss neki újra, vagy írd le nekünk, hova és mivel mész. Itt valami emelt érettségi lesz.
2022. júl. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem értem el a 45%ot,tehát tuti ez lesz
2022. júl. 8. 09:47
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem érted el a 45%-ot miből? Milyen szakra felvételizel?
2022. júl. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amiből emelteztem, tehát nincs többletpontom. Mindegy, nem vehetnek fel, mivel a min ponthatárt sem érem el
2022. júl. 8. 13:18
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha nincs többletpontod, akkor mire az 50? Én tényleg nem értem így látatlanban, pedig sok felvételi van a hátam mögött.
2022. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Le tudnád írni az érettségi eredményeidet és az esetleges nyelvvizsgálat és egyéb többletpontokat? Lehet csak rosszul számoltál
2022. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!