Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyit keresel jelenleg...

Mennyit keresel jelenleg diákmunkával? Középiskolásként vagy egyetemistaként? Milyen végzettséggel? Bruttó vagy nettó? Milyen munkával keresel ennyit? Hány órát kell ezért a pénzért dolgoznod?

Figyelt kérdés

2022. júl. 10. 06:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem sokat.

Középiskolásként.

8 általános.

Nettó.

Árufeltöltés.

5-6 órát.

2022. júl. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szubjektív, hogy kinek mi a "nem sok". Van, aki a 200 ezerre mondaná, más meg a 2 millióra... Szóval? :)
2022. júl. 10. 07:35
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Nincs konkrét összeg. Órabérben dolgozom. Szóval szó sincs 200 ezerről. Max. 20 e ft. De azzal is sumákolnak
2022. júl. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szóval 20 ezer nettó havonta napi 5-6 óra árufeltöltői munkáért úgy, hogy minden nap dolgozol? Vagy mennyi az órabér? Mert ezt így nem lehet majd más válaszokkal összehasonlítani...
2022. júl. 10. 08:09
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

Nem 20 ezer nettó havonta, csak ennyit kaptam legutobbi fizetéskor.

Nem kell naponta dolgozni.

Órabérben 1300 ft.


Nek is tudod összehasonlítani azt, amit valaki árufeltöltésért kap, valaki meg irodai munkáért.

2022. júl. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Budapest, biciklis ételfutár, egyéni vállalkozóként egyetem mellett mert elmúltam 18 és jobban megéri mint a diákmunka-szövetkezet.

2000-2800ft per óra. Havi 25k a kata, évi 25k az iparűzési, aztán van egy kamarai hozzájárulás, ha 1 misit keresel akkor abból jön le, ha 50 ezres akkor abból.

Megterhelő és kissé veszélyes fizikai munka, de ezerszer ez mint a gyorsétterem vagy gyártósor.

2022. júl. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

"Nek is tudod összehasonlítani azt, amit valaki árufeltöltésért kap, valaki meg irodai munkáért."

De olyan szempontból igen, hogy diákmunka-diákmunka. Köszönöm a választ. :)

2022. júl. 10. 08:28
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

Januárig dolgoztam, utána fizetetlen szakmai gyakorlat, majd államvizsga következett, szóval pár hónap kiesett. Augusztus végétől van már helyem.


Az elmúlt 6 évben szerintem ez a fél év+ a durva covid maradt ki a munkából, egyébként mindig volt valami.


Mennyit keresel jelenleg diákmunkával?

A legalacsonyabb órabérem 500 ft volt 2016ban, utána egy darabig 800-900 volt, majd 1000-1200, a legutolsó helyemen 1750-2000 ft/óra. Heti 8-10 órákat kell elképzelni, nyáron 8-16.



Középiskolásként vagy egyetemistaként?

Mindkettő, valahol ott az "1000 ft alatt nem megyek sehova" szinten kezdtem az egyetemet.


Milyen végzettséggel?

Először semmi (vagyis nyelvvizsgám volt, de az nem végzettség), aztán érettségi. Egyik sem kötődött ahhoz, amit tanultam.



Bruttó vagy nettó?

Nettókat írtam, hadd ne számoljam vissza, mennyi volt a bruttóm.:)


Milyen munkával keresel ennyit?

Adminisztrátor, kasszás, jegyértékesítő, ruhahajtogató, irodai munkás (ez volt a legjobb, ami 1750-2000 fizetett, de ide már a nyelvtudás is kellett).


Hány órát kell ezért a pénzért dolgoznod?

Lásd fent.:)

2022. júl. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Érettségi bizonyítvánnyal rendelkezem. Technikumi nappali képzés (volt okj) mellett dolgozom év közben és most nyáron is egy fővárosi gyorsétteremben, nettó 1400-1800-as órabérért. Igyekszem minden szabadidőmet kihasználva dolgozni, általában heti 25 órát sikerül is. Heti 40 ezret keresek így, ami havi szinten 160-165 ezer forintra jön ki.


Szerintem nagyon kevés ez a pénz a mai árak mellett, de ha jövőre végzek a sulival, kezdő szoftverfejlesztőként ennek a dupláját fogom megkapni remélhetőleg.

2022. júl. 13. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

bruttó 730 ezret


mérnökinfós vagyok


frontend engineerként dolgozok (html, css, javascript, typescript, react, react native)

2022. júl. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!