Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek szeptembertől...

Szerintetek szeptembertől lehetséges, hogy online lesz az egyetemi oktatás?

Figyelt kérdés
Nem kell a “nem tudsz csalni meg puskázni, mész vizsgázni rendesen” hozzászólás, most leszek elsőéves és a kollégium miatt kérdezem (az egyetem más városban van, mint ahol lakom).

2022. júl. 14. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem valószínű. Ha lesz is újabb hullám, legtöbben már védettek, úgyhogy max. maszkozás lesz megint szerintem.
2022. júl. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nem
2022. júl. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelennek tartom.
2022. júl. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hinném.
2022. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ilyen szintű lezárás már nem lesz, persze sosem lehet tudni. Ha persze a háború miatt esetleg nem lesz fűtés, akkor lehet, hogy bevezetik az online oktatást, hogy otthon fagyjon meg mindenki, ne a közintézményekben, de még ezt nem tudhatjuk. Én inkább a fokozottabb elővigyázatosságot látom valószínűnek, mint a maszk bevezetése újra, stb. Aki be akarta oltatni magát, az már megtette.
2022. júl. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk hibrid oktatás lesz lényegében megint.

(BGE-PSZK)

2022. júl. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 NTBS ***** válasza:
100%
Minimális az esélye.
2022. júl. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

"Ha persze a háború miatt esetleg nem lesz fűtés, akkor lehet, hogy bevezetik az online oktatást..."

Hát mondjuk igen, ez nekem is megfordult már a fejemben... A szénszünet modern változata...

2022. júl. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy újra meglépnék azt, hogy az egész országot lezárják, kezdve az oktatással. Max az előadások lesznek online, a gyakorlatok ugyanúgy megtartva.
2022. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is országosan lépik meg, azért az egyes egyetemek külön-külön lehet, hogy úgy döntenek majd takarékossági okokból, hogy átmennek megint online üzemmódba egy ideig, elvégre korábban is működött a dolog úgy is (még ha nem is olyan jól, de hát esetleg megint előállhat valami szükséghelyzet - de most nem valószínű, hogy a vírus miatt).
2022. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!