Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bekerültem emelt angol tagozat...

Bekerültem emelt angol tagozatra,9.B!?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,hogy 9.-ben mi a nehéz? Mert,a nyári szünetben,csak tanulni akarok,mert le vagyok maradva a többiekhez képest,mi a "nagy témák"? Pl: Angolból vagy matekból?
2022. júl. 17. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
A fizikával hogy állsz? A Dér-Radnai-Sós példatárat tudom javasolni, önálló munkára is alkalmas. Matekra nem tudok jó segédanyagot. Kérdezz utána, ki a vérengzős tanár nálatok
2022. júl. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges most előre tanulnod. Matekból ha le vagy maradva, az alapokkal nem árt tisztában lenni, de én inkább azt mondanám, hogy 9.-től figyelj oda, mert ha lemaradsz, nagyon nehéz lesz bepótolni. Miben vagy lemaradva? Mit jelent ez, rossz jegyed kaptál?
2022. júl. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 Fizikából mindig négyes,ötös voltam,utána fogok kérdezni köszönöm.
2022. júl. 17. 14:54
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 igen a rossz jegyek,igazából töri,nyelvtan,irodalom ,biosz stb.. ezekeből ötös vagyok,de a matek és az angol.... angolbol a nyelvtan nállam nulla...
2022. júl. 17. 14:55
 5/7 A kérdező kommentje:
2022. júl. 17. 14:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Annak idején is én a haladó csoportba kerültem angolból, de úgy hogy matek felmérő szerint vettek minket ketté. xD

A nagy "haladó" csoportban négy évig nem csináltunk kb semmit. Havonta írtunk egy tíz szavas szódolgozatot alapszavakból, és ennyi. Utolsó félévben lelépett a tanár, a másik tanár pedig akit kaptunk nem nézte azt el, hogy senki nem tud semmit a csoportban szó szerint. Épphogy átcsúsztam érettségin.


Helyedben elkezdenék nyelvtanozni, ha nagyon tanulni akarsz, meg az eddig tanult matekot gyakorolni. De nem tudom miért akarsz tanulni, én minden nyári szünetben örültem, ha nem kell tanulnom, csak fetrengtem, meg strandra jártam, meg nyomkodtam a gépet.

2022. júl. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 akkor mától nyeltvanozni fogok!

Matekból mire gondolsz? Egyenlet,algebra?

2022. júl. 18. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!