Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci Egyetem beiratkozásra...

Miskolci Egyetem beiratkozásra milyen öltözék illik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet csak én gondolom túl, de mivel a beiratkozást követi a kari tanévnyitó valamint a fogadalomtétel illik elegánsan megjelenni? Ha igen mennyire?

Napok óta ezen kattogok. Köszönöm ha segítesz 😊



2022. júl. 30. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kari tanévnyitón és a fogadalomtételen illik elegánsan megjelenni, ezek öltöny-nyakkendős alkalmak (nyilván hőségriadóban a zakó elmaradhat).
2022. júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elsősként nekünk tavaly kellett fehér kesztyű is. Olyan, mint amiben a diplomát veszed át.

Rossmannban vettek páran, de az egyetemi ajándékboltban is kapni, ha utolsó percre hagyod, mint én.

2022. júl. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem most vettek fel Miskolcra, de ugy érzem lemaradtam.. Fehér kesztyű minek?
2022. aug. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én végül nem mentem a fogadalomtételre, de ha jól emlékszem kezet fogsz a dékánnal/rektorral és ahhoz. Így szokás.
2022. aug. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Oh erre nem gondoltam. Köszi a választ :D
2022. aug. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!