Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE-n, hogy működik a kiiratk...

SZTE-n, hogy működik a kiiratkozás?

Figyelt kérdés

2 félévet jártam a Gtk-ra, de kart és szakot váltok, de az szte-n maradok.


Hogy kell kiiratkozni a GTK-ról? Van valami forma nyomtatvány vagy mi a menete? Ha igen be tudja valaki linkelni légyszi, mert én nem találom.


Illetve a tanulmányi osztályra kell-e menni vele?



2022. aug. 6. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A TO-n el tudják mondani. Nálunk a PTE-n a Neptunon keresztül lehet. Nem tudom, hogy ott mi a menete.
2022. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem muszáj kiiratkoznod. Ha a következő félévben nem jelentkezel be a régi szakodon, akkor (egyetemtől függően) vagy automatikusan törlik a hallgatói jogviszonyodat, vagy előbb passzív félévre tesznek, aztán két passzív félév után törölnek. Ebből semmi hátrányod nem származik. Az új szakodra való beiratkozásod ettől teljesen független.
2022. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy űrlapot kell kitölteni és elküldeni a TO-nak emailban. Én beíratkozás után küldöm is majd nekik az emailt. Az űrlapot kérd el a TO-tól emailba és annyi.

SZTE-s vagyok.

2022. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!☺️
2022. aug. 7. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!