Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Passzív félévről kaphatnék...

Passzív félévről kaphatnék infót? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egy alapképzést nem szeptemberben,hanem februárban szeretnék elkezdeni.szeretnék halasztani. Lehetséges ez? Vagy ez csak az első félév után lehetséges,addig nem, vagy mindjárt az elején is lehet így csinálni?!
2010. szept. 23. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

nem iratkozol be,és kész

első félév nem lehet passziv,csak a másodiktól

2010. szept. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A tanulmányok kezdetén a nem passzív félévet kell kérni, hanem 1 évre a beiratkozás halasztását. Tehát következő szeptemberben, az akkori elsősökkel kell kezdeni.


Értem hogy mit akarsz mondani, de ha csak 1 félévet halasztasz, akkor te azokkal leszel, akik az első félévben megbuktak, és újra felvették az adott tantárgyat.

Ez azért probléma, mert akkor te folyton a bukottakkal leszel. A bukottak "óráján".


Nagyon sok tantárgy nincs is keresztféléven..



Szóval ezzel azt akarom mondani, hogy nem mindegy hogy az ember akkor veszi fel a tantárgyat amikor azt "először" leadják vagy csúsztatva. Nem ugyan olyan a kettő. És ráadásul mint mondtam, nem is lehet felvenni minden tantárgyat így, csak évente.


Viszont ha 1 évet csúsztatsz akkor te is egy szimpla elsős leszel, és nincs semmi probléma.



Ez intézmény függő is lehet, de szerintem eleve nem is fogják hagyni neked hogy csak 1 félévet csúsztass..

Nem is kivitelezhető és nem is jó a tanulmányaid szempontjából.

2010. szept. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: sokk lett az "a" betű.


A tanulmányok kezdetén nem passzív félévet kell kérni, hanem 1 évre a beiratkozás halasztását.

2010. szept. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2010. szept. 26. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!