Lehet ebből gond?

Figyelt kérdés

Leadtam Neptunban a beiratkozási kérelmemet, mindent a megadott szempontok szerint csináltam ahogy le volt írva a tájékoztatóban. Elvileg a dokumentumokat is megfelelő formátumban töltöttem fel, viszont a kérelem beadása után nem ugrott fel lehetőségként, hogy a beiratkozási lapot kinyomtassam….ennek lassan két hete…a beiratkozási lapot megtaláltam közben az általános nyomtatványoknál, viszont se a TAJ, se az adóazonosítóm, se a bankszámlaszámom nem szerepel a papíron….

Tehát a kérdésem az lenne, hogy kinyomtassam így és menjek el ezzel beiratkozni vagy várjak még, hátha megjelennek az adatok?? Lehet-e ebből gond ha nincs rajta???


Ui.: azt nem tudom, hogy ha egyből felugrott volna a dokumentum kinyomtatása, akkor is fennállt volna ez a helyzet🤷🏼‍♀️


Válaszotokat előre is köszönöm <3



2022. aug. 10. 10:55
A kérdező szavazást indított:
Nyomtasd ki így!
Várj még!
6 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A TO mit mond?
2022. aug. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a TO-t. Nálunk mi nem is tölthettük fel a személyi igazolványt, adókártyát és a TAJ kártyát hanem csak ők. Nem tudom más egyetemen lehet-e. Arra tudok még gondolni (ha feltölthetted), hogy nem automatikus a rendszer hanem az ott dolgozó nézi meg és írja bele. Amihez idő kell. (De legjobb ha felhívod őket.)
2022. aug. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Neptunban a Saját adatok - Személyes adatok részben ott vannak ezek az adatok egyébként?


Inkább így hiányosan legyen kinyomtatva, mint sehogy, mert nélküle egyáltalán nem tudsz beiratkozni.

2022. aug. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 TO-tól egyelőre még nem kaptam választ🤷🏼‍♀️


#2 Igen, nem mindenhol van, mert pl. a barátaim egyeteménél sem kérték, hogy töltsék fel, de akkor még várok


#3 Nem, még nincsenek ott

2022. aug. 10. 12:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk BME-n ki kellett tolteni a beiratkozasi lapot, es azt kellett a kervenyhez feltoltebi, es ugy leadni a kervenyt.
2022. aug. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!