Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri elmenni a gólyatáborba ?

Megéri elmenni a gólyatáborba ?

Figyelt kérdés
2022. aug. 17. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem.
2022. aug. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Minek mennél oda? Tele van beteg, szexista elmével. Maradj inkább otthon, azt olvasgass. Amúgy meg a "megéri" szót bevásárló üzletekre szokták használni, pl: megéri megvenni, megéri az árát? A sok bolond ezt a szót már mindenre használja. :-D
2022. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Én speciel nagyon bántam volna ha kihagyom, lényegében egyszer van ilyen egy ember életében. (feltéve ha később nem leszel HÖK-ös/nem lesznek meg a szükséges kapcsolataid, hogy bekerülj az instruktori/staffos gárdába)

Hozzá kell tenni én is hasonló helyzetben voltam mint te, sokat vonakodtam, hogy menjek-e vagy sem, de végül arra jutottam, hogy megyek és nem bántam meg.

Pontosan miért is éri meg menni még akkor is, ha nem vagy egy nagy party arc?

Remek lehetőség kapcsolatok építése szempontjából. Rajtad kívül garantáltan lesznek még olyanok akik ismerősök, barátok nélkül mennek gólyatáborba, meg úgy unblock sokkal könnyebb az egyetem, ha sok emberrel megismerkedsz, később tudtok egymásnak segíteni, lesz kivel programokat szervezni, ilyenek.

Az se tartson vissza ha introvertráltabb személyiség vagy, biztos lehetsz benne, hogy rajtad kívül lesznek még ilyen emberek.

Szóval szerintem nyugodtan vesd bele magad, aztán ha mégsem jön be még mindig ott az opció, hogy hazamész, nem kényszerítenek, hogy maradj :D

2022. aug. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Én kihagytam anno, és nem is bántam meg. Többiek azt mesélték, hogy egyetlen józan pillanata sem volt senkinek.

Kapcsolatokat kiépíteni később is lesz bőven lehetőséged, egymást érik a mindenféle összejövetelek, akár hetente többször is.

Nekem a legtöbb jó kapcsolatom a szemináriumok során alakult ki, és azok a mai napig meg is vannak.

A bulik is jók voltak, mindig jól éreztem magam, mentem, amikor csak volt rá időm és kedvem.

A gólyatábort elég erőltetettnek éreztem, nem biztos, hogy bármiről is lemaradsz, ha kihagyod.

Itt most láthattál több véleményt, de neked kell döntened :)

2022. aug. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mentem, mert eléggé introvertált vagyok. Nem érzem jól magam sok idegen ember között. Viszont, ha te extravertált vagy és szereted a nagy bulikat, akkor érdemes elmenned.
2022. aug. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
PTE TTK-n pl. van olyan opció jelentkezésnél, hogy "nem tudok végig maradni". Anno én is hazamentem 1 nap után, de nem a tábor miatt, hanem időpontra kellett gasztro kontrollra mennem, amit nem igazán lett volna ajánlatos kihagyni. Ez nem egy koncentrációs tábor, felnőtt vagy, eldöntöd.
2022. aug. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez sokmindentől függ
2022. aug. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!