Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PTE TTK-BTK épületében nagyon...

PTE TTK-BTK épületében nagyon nehéz tájékozódni gólyaként?

Figyelt kérdés
Ettől tartok a legjobban, hogy lekésem majd az órákat, nem tudom, hogy mi merre hány méter, stb. Van a kampusznak térképe, úgy gondolom könnyebb lesz a dolgom.
2022. aug. 27. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell félned, első nap én se tudtam semmit, ráadásul útépítés miatt késett a buszom így órakezdés után 10 perccel értem be az első előadásra.


Az első dolgom volt, hogy amint megláttam valakit megkérdeztem tőle, hogy hol van az a bizonyos előadóterem ahol épp előadásom van. Meg is mutatta, így nem kellett eltévedjek.


Utána meg közösen szaktársakkal kitapasztaltuk, hogy mi hol van.

2022. aug. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Portás bácsi, szaktárs, más hallgató.. gondolom nem csak te fogsz egyedül az egyetemre járni, hogy ne tudnád valakitől megkérdezni..
2022. aug. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Annyira nem. A termek száma jelöli, hogy hanyadik emelet. Pl. 205, az a másodikon van. De vannak táblák is, hogy hol találod a termeket.
2022. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na hoppá, elnéztem az egyetem rövidítését. Akkor semmi. Előző voltam.
2022. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gondolom akkor itt se lehet másképp.
2022. aug. 27. 15:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem TTK-BTK (de amúgy ez is PTE), de nálunk például elég egyértelműen ki vannak írva, hogy mi merre van. Mármint, pl. nálunk ha bemész az épületbe, akkor rögtön látod is a falon a tájékoztatót, a nyilakat, hogy pl. a 019-025-ös termek lefele vannak, a 110-130-as termek pedig fent vannak, stb. De a szimpla folyosókon is általában ki van nyilazva, hogy pl. a 019-025-ös termekhez balra kell menned a folyosón, a 025-030-as termekhez jobbra. Szóval ugye nem biztos, hogy ott is pont így jelzik, hogy mi merre van, de szerintem minden egyetemen azért ügyelnek rá, hogy a diákok tudjanak tájékozódni, szóval szerintem nem kell aggódnod. Nálunk annyira egyértelműen jelzik, hogy melyik terem mi merre van, hogy nálunk nehéz eltévedni.
2022. szept. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok.

Illetve nálunk is a 019-es terem az például a földszintet jelenti, a 110 az az nyilván az első emeleten van, de akkor a 2. emeleti termek nyilván 2-essel kezdődnek.. szóval szerintem biztos sok helyen így vannak beszámozva a termek, szóval ha tudod, hogy a te órád a 210-es teremben lesz, akkor érdemes a 2. emelet fele keresgélni, mert van rá esély, hogy akkor az ott lesz.

2022. szept. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ismét #6-os vagyok.


Illetve ha késel is órákról az elején, nem nagy baj. Mármint, nálunk főleg az év elején sokszor van az, hogy valaki elnézi a termet, és az óra kezdete után 10 perccel kimegy, mert hogy "rossz terembe jött". :D

2022. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!