Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol tudok jobban tájékozódni...

Hol tudok jobban tájékozódni az egyetemi szakokról? Árnyaltabb képet szeretnék kapni.

Figyelt kérdés

Matek, tanári vagy valamilyen műszaki szakra szeretnék jelentkezni, ezt még nem döntöttem el, de ez mellékes is. Tudom hogy vannak mindenféle hivatalos tájékoztatók a szakokról, de szerintem ezek nem adnak árnyalt képet, mert olyanok, mint egy reklámplakát, csak a pozitív oldaláról mutatják be a szakot

Olyan oldalra lennék kiváncsi, ahol érveket és ellenérveket is olvashatok, a szakokat és az egyetemeket egymással is összevetik. (Bár tudom, hogy ez nem egyszerű, mert egy ember ritkán jár több szakra is.) Itt gyakorin is vannak kérdések egyetemi szakokra vonatkozóan, de azért még szeretnék többet megtudni. Valamiféle fórumra tudok gondolni, ha létezik ilyen oldal, kérlek osszátok meg velem! :)



2017. febr. 14. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan, ami mindent mindennel összehasonlít olyan szempontból, amire te vagy kiváncsi, nem létezik.

Érdemes lenne felkeresni néhány szak facebook csoportját és ott tudakolózni, ők tudják legjobban összefoglalni a tapasztalatokat.

2017. febr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.


Nem feltétlenül olyanra gondoltam ahol minden szakot minden szempontból összehasonlítanak. Bármilyen oldalnak örülnék, ahol véleményeket és kritikákat olvashatok. Persze plusz jó, ha a különböző szakokat egymással is összevetik, bár szerintem egy kötetlen beszélgetésnél ez amúgy is megtörténik.

2017. febr. 14. 18:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyakorikérdések kereső! Jó olvasgatást!

Illetve google-n keresztül blogok!

2017. febr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!