Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Átlagosan hány órát tanulsz...

Átlagosan hány órát tanulsz naponta? Hány éves vagy, lány/fiú?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

1-2

10.es vagyok 15/l

2010. szept. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én 19 éves vagyok (lány) és 13.-ba járok. Átlagosan 2-3 órát szoktam tanulni, de az osztálytársaim mindig azt mondják, hogy 10-15 percet vagy annyit sem. -.- Kíváncsi lennék őszinte válaszokra.
2010. szept. 25. 11:38
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Gimnáziumban alig tanultam, azt is elosztva egy hétre. Megírtam a házit, átnéztem az anyagot, és kész. (5 évfolyamos gimibe jártam) Ha témazáróra vagy egyebekre kellett tanulnom, akkor is megvoltam 1-2 óra tanulással. Most 20 éves vagyok, fősulira járok, nem kell napról napra tanulni, de hétről hétre kapunk évközi feladatokat, és egy-egy ilyennel elbíbelődök 2-3 órát, ha nem többet. Emellett van az elmélet, amit vizsgákra, illetve gyakorlatokra kell benyalni, szintén több napot igénylő munkával, hiszen maga a suli sem délután kettőig tart, hanem este 6-ig, ezután már ha kedvem lenne sem lenne értelme 4-5 órán keresztül tanulni, úgysem fog már az agyam! Ja, és lány vagyok :)
2010. szept. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
átlagosan kn 0.2 órát.
2010. szept. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kb fél órát átlagosan, de van, hogy 4órát is :D Attól függ milyen tantárgyak lesznek másnap.


13,5/L [7.oszt]

2010. szept. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!