Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért szemez velem naponta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szemez velem naponta többször is egy lány, mikor már kb. egy éve van barátja, akivel látszólag nagyon jól elvan?

Figyelt kérdés
Szóval amikor reggel belép a termünkbe egyből engem keres, de csak egy másodpercre pillant rám, és ha észreveszem ezt akkor gyorsan elfordul. Aztán ha valamiről dumálunk, akkor hihhetetlenül vörös lesz a feje, zavarban van. Egyébként nagyon tetszik, de nem vagyok olyan bunkó, hogy beleavatkozzak a kapcsolatukba... de azt nem értem, s azért tettem fel itt a kérdést mert ötletem sincsen, hogy mit akar... Segííítséég! :) Am 16/F
2010. okt. 22. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Bizony tetszel Neki.
2010. okt. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hűha. :) köszi
2010. okt. 22. 18:24
 3/8 anonim ***** válasza:
fordytva vetted fel a pulóvered
2010. okt. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 FFDP ***** válasza:
100%

Bejössz neki, de nem hiszem, hogy azért kapcsolatot akarna váltani.

Ez még a jobbik eset amikor még elfordul ha ránézel, de vannak akik szemeznek, aztán ha összeszeded magad és beszélsz vele, közli veled, hogy van barátja és aztán elmeséli a sztorit minden barátnőjének.

2010. okt. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tetszel neki.


18:25 - Csak nem történt veled valami hasonló? Ha igen, együttérzek veled... Basszus pontosan ugyan ez történt velem is nemrég. :D

2010. okt. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 FFDP ***** válasza:
ma 18:43 Bizony ez történt :D Akkor én is együttérzek veled :)
2010. okt. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:) szerintem mondjuk ez a barátnőnek elmesélősdi még olyan általános iskolai dolog, nem? egyébként a kérdésem nem arra irányult, hogy bejövök e neki vagy sem, mert azt én is sejtettem hogy bejövök.:$ én arra vagyok kíváncsi, hogy miért teszi? szóval hogyha van már barátja... eh strácok amúgy én ellennék így, csak azért mégis zavar.
2010. okt. 22. 21:54
 8/8 FFDP ***** válasza:
tegnap 21:54 Most végzős gimiben :D Azért részben azt is megértem, hogy nyitott midnenfelé, mert azért egy csajnak nehezebb bepasizni míg egy srác ha végzett egy lánnyal, simán mehet a következőhöz, a lánynak is kicsit "be kell biztosítania" magát szerintem.
2010. okt. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!