Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Levelezős munkatendű egyetemen...

Levelezős munkatendű egyetemen hogy kell teljesíteni a szakmai gyakorlatot munkahely mellet? ( Munkahely mellet,ami nem a végzettséggel egybevágó)

Figyelt kérdés
2022. szept. 13. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Általában sehogy, nem pont az a cél, hogy a képzés végére a szakmában dolgozz?
2022. szept. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Papíron. Vagy saját munkahelyen, úgy alakítani, mintha..
2022. szept. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Természetesen az a cél,de azért az élet diktál. Nem minden alakul úgy, ahogy elképzeljük.
2022. szept. 13. 22:15
 4/6 A kérdező kommentje:
Illetve az egyetem elvégzése alatt, ami jó esetben 3 év , valahol dolgozni kell,ami nem feltétlenül esik egybe a jövőbeni végzettséggel.
2022. szept. 14. 13:04
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Én levelezős voltam, nekünk a munkahelyi tapasztalatot lehetett beszámítani. Ehhez kellett egy munkáltatói igazolás és meg kellett írni a beszámolót a munkahelyről. Nekem szerencsére nagyjából egybevágott a szakkal a munkahelyem, és BGE-re jártam.
2022. szept. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Biztosan van olyan ismerősöd, aki olyan cégnél van, aminek kapcsolódik a profilja a képzéshez. Papíron kell igazolni, kell írni beszámolót. Mindenki megoldotta az évfolyamon, pedig több százan voltunk.
2022. szept. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!