Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit lehet tenni ha szétfagyok?...

Mit lehet tenni ha szétfagyok? Miért nincs online oktatás?

Figyelt kérdés
Az iskolámban 15 fok van, 23ból 12en jártunk a héten, most pedig én is megbetegedtem a hidegtől... Ráadásul kolis vagyok, ami pedig a suli felső emeletén van ugyanabban az épületben, így ott talán méghidegebb van... Nem járok haspólóba meg rövidnadrágba, mégis 39 fokos lázzal és fájó torokkal fekszem itthon. Meddig csinálja még ezt a kormány? Hisz csak szeptember van még... Fűtés helyett gyógyszerre költsük a pénzt ... Nem szerettem az online oktatást, de ennél az is jobb lenne.

2022. szept. 24. 18:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

"Mit lehet tenni ha szétfagyok? ... Az iskolámban 15 fok van..."


Írj a fenntartónak és mielőtt elküldöd, írasd alá minél több diákkal és tanárral is!

2022. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
39 fokos lázzal gyakorizni ősi román szokás.
2022. szept. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
5%

"Meddig csinálja még ezt a kormány?"

Ezt nem a kormány csinálja. A kormány előírta, hogy mennyi legyen a minimum hőmérséklet az iskolákban és az nem 15 fok!

2022. szept. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Én is örülnék az online oktatásnak. Van olyan iskola, ahol meg dög meleg van most is még fűtés nélkül is, épület fekvésétől, tájolásától, tető típusától meg sok más dologtól függően, szóval ezzel az erővel a meleg miatt is lehetne online. Vírusok mindig vannak ilyenkor, a nyarat követően hirtelen bekerül mindenki egy többszáz fős közösségbe, sokan ráadasul tömegközlekednek is, na hát nem csoda, ha 2-3 hét után elkezdődnek a hiányzások. Szóval jobb lenne otthon a monitor előtt prüszkölni, köhécselni, mint egymásnak adogatni a vírusokat.
2022. szept. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Lol ember, csak most kezdődött az ősz, mit fogsz csinálni, ha tényleg hideg lesz? Amúgy megsúgom, hacsak a szüleid nem jómódúak, nekik se lesz pénzük kifűteni a lakást.
2022. szept. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Akkor egyenesen a minisztériumnak írjatok, hogy alakítsák át az egész oktatási rendszert, mert nektek se az nem jó, ha meleg van a tantermekben, se az, ha hideg! :DD
2022. szept. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 johny85 ***** válasza:
Ha mindenki 20c-al fütenne leállnának a gyárak.És a gazdaságnak annyi!!Használj ágymelegitőt.
2022. szept. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
11%
Címezd a kérésedet Brüsszelbe, a kormány már nem tud annyi segítséget adni a rezsi fizetéséhez, mint eddig.
2022. szept. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hete vagyok beteg, most már lassan visszatérhetek,de ez nem lesz jó így. Nálunk még úszás is van és majd milyen lesz az ha bemegyünk a vízbe megfagyunk, kijövünk a vízből megfagyunk és amikor szárítkozunk akkor is megfagyunk....nálunk mondják már hogy hozzuk a takarót, kis párnát, nagy kabátot. Én egy kis széltől beteg leszek kíváncsi vagyok a télre... Na igen
2022. szept. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Nálunk még úszás is van és majd milyen lesz az ha bemegyünk a vízbe megfagyunk, kijövünk a vízből megfagyunk és amikor szárítkozunk akkor is megfagyunk...."

Az iskola épületében van az uszoda is?

2022. szept. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!