Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit lehet tenni ha szétfagyok?...

Mit lehet tenni ha szétfagyok? Miért nincs online oktatás?

Figyelt kérdés
Az iskolámban 15 fok van, 23ból 12en jártunk a héten, most pedig én is megbetegedtem a hidegtől... Ráadásul kolis vagyok, ami pedig a suli felső emeletén van ugyanabban az épületben, így ott talán méghidegebb van... Nem járok haspólóba meg rövidnadrágba, mégis 39 fokos lázzal és fájó torokkal fekszem itthon. Meddig csinálja még ezt a kormány? Hisz csak szeptember van még... Fűtés helyett gyógyszerre költsük a pénzt ... Nem szerettem az online oktatást, de ennél az is jobb lenne.

2022. szept. 24. 18:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Kötelező lenne legalább 18 foknak lennie
2022. szept. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
5: ember, 20 fok alatt hideg van! 18 fokban kardigánt, sapkát veszünk. Hol élsz te? Normál lakás hőmérséklete 24-26 fok
2022. szept. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"Normál lakás hőmérséklete 24-26 fok"

Azért az már legtöbb embernek kellemetlenül meleg lenne...

2022. okt. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Reál tárgyakat, idegen nyelvet, sőt szakmai tárgyat pl számvitel, nem is igazán lehet online oktatni. Nekem 9. osztályban nagyon rossz is volt az online suli. Így hogy a tanárok toleránsak a kabát miatt, ha fázunk felvesszük, de legalább tanulunk. Egyébként meg hiányoznának a barinőim is online suli esetén. Gondolom kollégiumban Nálatok sincs már hideg, meg a suliban sem.
2022. okt. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Gondolom kollégiumban Nálatok sincs már hideg, meg a suliban sem."

Hogyhogy már? Még csak most jön a tél...

2022. okt. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy hideg van, ráadásul kiadtak egy olyan rendelkezést hogy vigyünk takarókat XDD
2022. okt. 23. 14:57
 17/18 anonim ***** válasza:
Nálunk még ki se adtak ilyen rendelkezést, ráadásul 20 fok fölött van a hőmérséklet még kint is, mégis ott figyelnek a takarók némelyik könnyen bepánikoltatható gyerek iskolapadjában már most... :D
2022. okt. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Múltkor 10 fokok voltak ott ahol lakok. Az iskola egy régi épület, nehéz felfűteni, hidegebb van bent mint kint most is, mivel attól hogy egy napig 20 fok van nem melegszik fel
2022. okt. 23. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!