Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetem átjelentkezés, ilyenko...

Egyetem átjelentkezés, ilyenkor fizetni kell?

Figyelt kérdés

Felvettek államira, de azon gondolkozom hogy lehet átjelenkezek jövőre (jövő szeptember) egy másik szakra egy másik egyetemre (ha addig nem szeretem meg ezt a szakot).


Ha két félévet elvégzek akkor ki kell fizetni utólag valamit? Illetve változtat ezen az, ha itt az egyik félévet nem végzem el teljesen?


Én eddig három féle variációt olvastam ezzel kapcsolatban, szóval most megkérdezem itt is



2022. szept. 27. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Másik egyetem másik szakjára csak felvételivel lehet bejutni.

Két támogatott félév elvész és mivel nem szereztél oklevelet, 2 éven belül

el kellene kezdeni dolgozni itthon 2 féléven át. Erre halasztást lehet kérni az új tanulmányokra tekintettel.Tájékozódni lehet az Oktatási Hivatal honlapján!!

2022. szept. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem kell mert nem szakad meg az egyetemi tanulmányod hanem más szakon folytatod

de egyébként se kell már mert lehet választani azt is hogy majd ledolgozod

2022. szept. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!