Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak, ha nagyon...

Mit csináljak, ha nagyon hiányzik az általános iskolám? 😢

Figyelt kérdés

2022. okt. 12. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tanárok hiányoznak, akkor vedd fel velük a kapcsolatot a facebookon. Biztosan volt nálatok is farsang rendezve, az én ált. sulimba mindig jöttek ilyenkor végzősök látogatni,ahogy adventi bazárkor is, de ha van annyi lelkierőd, akkor indok nélkül is nyugodtan menj be

Osztálytalálkozókat is lehet szervezni.

2022. okt. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó ötletek, köszi 👍
2022. okt. 12. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már 10 éve, hogy elballagtam, de a mai napig visszajárok a sulimba, s ha minden jól megy, nemsokára a leendő kollégájuk leszek. Úgyhogy van azért néhány lehetőség, Facebook, vagy személyesen.
2022. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Én gyűlöltem az általànost. Gimiben még legalább félévig viszont hiányzott. Hiányzott az a gyerekes közeg, a matricák a falon, a színes falak, hogy ott nem káromkodott előttünk a tanár, stb. A gimi meg egy omladozó szarvàr volt.

Aztán félév után elmúlt. Már nem gondoltam az általànosra. A jó oldalát néztem. Nincs vàltócipő, mi is kàromkodhatunk, lazàbbak a szabályok, stb.

2022. okt. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ugyan ebben a cipőben járok. Kíváncsi vagyok, még mindig hiányzik neked?
2023. júl. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!