Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középszintű biológia érettségi...

Középszintű biológia érettségi tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mindenféle tapasztalat és élmény érdekel. Miből írtatok projektmunkát, ha ezt választottátok? Milyen szóbeli tételeitek voltak? Mennyire volt nehéz az írásbeli?

2022. okt. 13. 00:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Én még 2005-ben érettségiztem. A miénk volt az első kétszintű érettségi évfolyam. Nem volt nehéz, 99%-os lett, mondjuk biosz tagozatra jártam, és ott is az egyik legjobb voltam, de úgy emlékszem a többieknek sem lett rossz. Szóbelin többek között valami madarat kellett határozni asszem. Egy évvel később megcsináltam a szintemelőt is, az "csak" 90% lett, de az elég nehéz volt. Ott szóbelin kétgénes öröklődést (is) kellett levezetni.
2022. okt. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!