Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most szerintetek ennél a...

Most szerintetek ennél a tárgynál pótolható a zh vagy sem ?

Figyelt kérdés

Ez szerepel a tárgyteljesítési feltételeknél :


Számonkérés módja : a) félévközi számonkérés vizsgaidőszakon belüli pótlási és javítási lehetőséggel


Viszont ahol részletesebben írja le a tárgyteljesítést, hogy 3 zh-t írunk + pontgyűjtő feladatsorok vannak és ezekből tevődik össze a megajánlott jegy, ott azt írja hogy a zh pótlásra nincs lehetőség. De én meg lázzal meg köhögve nemigen szeretnék bemenni és megírni..


2022. okt. 13. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az oktatót, mi sem fogjuk tudni ebből kitalálni. Amúgy valamilyen pótlási lehetőség kell hogy legyen minden tárgyból. Ha konkrét zh-t nem is lehet pótolni, olyan szokott lenni, hogy ha nem szerzed meg az ajánlott jegyet, akkor simán vizsgáznod kell.
2022. okt. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A ZH-t nem engedi pótolni szorgalmi időszakban, hanem vizsgaidőszakban kell pótolni és aki akar javítani is akkor tud.
2022. okt. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Írtam neki emailt... de nem válaszolt. Melléket hívtam akkor meg épp nem volt bent.


Én józan paraszti eszemmel úgy gondolom, hogy ha igazoltan hiányzol és nem tudod megírni akkor csak kéne, hogy adjanak pótlási lehetőséget hogy, meg tudd szerezni akár a megajánlott jegyet. Van is egy felület ahol van külön füle a ZH igazolás feltöltésének, már csak ebből és gondolom hogy kéne lennie pótlásnak de a tantárgyi teljesítés ugye szent... és ott kifejezetten kijelenti, hogy nem. Szóval szerintem itt valaki hanyag volt... Csak kíváncsi voltam hátha valaki tud valami infót vagy járt így.

2022. okt. 13. 20:49
 4/5 A kérdező kommentje:
Áh közben jött egy második válasz. Köszönöm. Akkor ott a teljesítési feltételnél amit mond az csak a szorgalmi időszakra vonatkozik ?
2022. okt. 13. 20:50
 5/5 anonim ***** válasza:
4. Igen!
2022. okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!