Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi zh ha egyes lett,...

Egyetemi zh ha egyes lett, kuka a félév?

Figyelt kérdés
Elvileg van valami hogy ha egyes lett egy zh, akkor pót zh-t kell írni. Én ilyenről nem tudtam. Hogy van ez?

2022. okt. 17. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Egyetem, szak és tanárfüggő.
2022. okt. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kuka. (De jó lenne már minimálisan tisztában lenni azzal, hogy működik egy egyetem így október vége felé... ha már belevágtál, illene tisztában lenni a követelményekkel meg a lehetőségeiddel.)
2022. okt. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Általában az oktatók szoktak lehetőséget adni javítani félév végén valamilyen formában. Vagy egész féléves anyagból kell javítóznod vagy megengedik hogy 1 ZHt újraírj.


Ezt általában félév elején el szokták mondani(már ha odafigyeltél). De ajánlom az oktató honlapját, vagy pedig kérdezd meg.

2022. okt. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg az oktatót, hogy milyen lehetőséged van javítani. Vannak szakok, ahol hetente íratnak zh-t, ott általában egy egyes semmit nem számít. Máshol meg mondjuk két félévközi zh-ból lesz a megajánlott jegy. Mi ennyi alapján nem fogunk tudni neked semmi konkrétumot mondani, úgyhogy kérdezd meg a tanárodat.
2022. okt. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!