Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemistak amikor reggel 8...

Egyetemistak amikor reggel 8 tol este 6:45ig bent vagytok az egyetemen akkor mikor tudtok tanulni?

Figyelt kérdés
En holt k.o vagyok azokon a napokon…
2022. okt. 25. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Ilyenkor nem tanulok aznap.


Nekem úgy van a beosztàs, hogy kedden és szerdán van ilyen hosszabb napom, csütörtökön csak egy előadásom van reggel, pénteken egyáltalán nincs semmi, úgyhogy van 4 napom tanulni.


Ha 5 nap ilyen hosszú lenne akkor vagy nem járnék be mindenre vagy éjszaka tanulnék.

2022. okt. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Én alapszak alatt szinte csak vizsgaidőszakban tanultam (kivétel ha volt valamiből negyedéves zh) és emellett próbáltam maximálisan figyelni az órákon.
2022. okt. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Aznap értelemszerűen nem tanultam (esetleg nem mentem be valamelyik órára, és akkor igen). Volt olyan félév, amikor szinte csak hétvégéken tudtam tanulni:(
2022. okt. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mernokin vagyok, nincs olyan hogy csak vizsgaidoszakban tanulok 😂
2022. okt. 25. 14:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy utána is tanulni kell, volt hogy szerves gyak után (6 órás, este 8ig tartott..) késő este is tanultam. (Végzett gyógyszerész)
2022. okt. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De persze ez nehéz szak, van ahol ezt nem kell megtenni.
2022. okt. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Orvosin vagyok, muszáj leülnöm utána is tanulni, mert 5 napból 3 napom ilyen, és hetente van 2-3 demó. Ilyenkor már nem fog annyira az agyad, de muszáj ilyenkor is tanulni, mert máskor nem tudsz, az időd pedig véges. Van olyan évfolyamtársam, aki a kevésbé hasznos, kevésbé erősen számonkért órák közben szokott párhuzamosan tanulni valami mást, de ez nekem sosem vállt be, mert nem tudok úgy tanulni, hogy beszélnek körülöttem. De lehet, hogy neked működni fog, egy próbát megér. Ha ez se válik be, és este is végképp nem tudsz tanulni, akkor az egyetlen megoldás, ha kihagyod az előadásokat.
2022. okt. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fogadjunk elsős vagy .. milyen mérnöki szakon?
2022. okt. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

elsős, villamosmérnöki, Pécs, most indulok haza... Matematika alapjai

volt az utolsó ma, k.o vagyok

2022. okt. 25. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!