Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Anglisztikát tanulok, de...

Anglisztikát tanulok, de valószínűleg itt hagyom, technikumra szeretnék menni, ötletek?

Figyelt kérdés
Elsőéves anglisztikás vagyok, elég haszontalan ez az egyetemi szak, eddig semmi érdemeset nem tanultunk, szeretném itthagyni. Két kérdésem lenne, az egyik, ilyenkor ki kell fizetnem a 2 félévemet? Valamint szerintetek milyen technikumot érdemes tanulni amiből ténylegesen hiány van és esetlegesen viszonylag jó pénzért kezdőként el lehet helyezkedni? Később vállalkoznék. Nem gond ha kicsit agymozgatósabb. A villanyszerelő valamint burkoló szakmák tetszenek, érettségim màr van és egy C1 angol nyelvvizsgám, szóval szerintem megtudnám tanulni, valamint a munka sem riaszt meg.

2022. okt. 28. 22:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
48%

De pontosan, hogy erre kell alapozni a megélhetést. És erre is alapozódik. A legtöbb ember nem az apróhirdetésekben keres, hanem a szomszéd íróasztalnál dolgozó kollégáját kérdez meg, te, nincs egy jó vízszerelőd? A nagyobb megrendelések meg a szomszédtól jönnek, aki főnök valahol, de jó meg lett neki csinálva valami.


Látszik, hogy sosem voltál még ebben az iparos szerepkörben.

2022. okt. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Tőlünk most küldenek el tapasztalt villanyszerelőket, építőipar de karbantartással is foglalkozunk. Gondold meg jól, szerintem diplomásként jobban jársz, tanulj idegen nyelveket például, de szakmunkásnak most nem lesz jó lenni.
2022. nov. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!