Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vegyészmérnöki kar hol érdemes...

Vegyészmérnöki kar hol érdemesebb Pannon Egyetem vagy DE?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy a BME a legszínvonalasabb meg hasonlók,de elég magas a ponthatár és nem vagyok biztos,hogy felvesznek.

Szerintetek melyik egyetemen jobb a képzés?


2022. okt. 29. 00:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%

A DE komoly

a pannon egyetem egy vicc.

2022. okt. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3%
Teljesen mindegy
2022. okt. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
A Debreceni Egyetem egy vicc.
2022. okt. 29. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%

3 az baj

Akkor fiú, vagy leány menj nyugatra!

2022. okt. 29. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Hát ha már érdemes jelzőnél tartunk, és ha netán ott az anyagiakat értjük, akkor nem tudom, hogy a gépész, villamos, mechatronikai és infós mérnök szakokon kívül más mérnök szakmákat erdemes-e elvegezni sajnos. A kozhiedelemmel ellentétben nem minden teruleten lehetjol keresni még mérnök szakmával sem, még ha sikerül is elhelyezkedni.
2022. okt. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5%

#5

Pont, hogy mindenhol lehet nagyon jól keresni, csak nem minden jött ment keres jól, hanem van verseny. Ezt persze a gyenge vagy középszerű szakemberek a rendszerre fogják, hogy egyszerűen nem lehet jól keresni. Neked nem lehet jól keresni. És nem a képesítésre kell fogni, hogy nem tudsz egyről a kettőre jutni.

2022. okt. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Most akkor melyik a jobb?

Nem nagyon érdekel, hogy milyen az elhelyezkedés Magyarországon.

2022. okt. 29. 09:16
 8/13 anonim ***** válasza:

Sztem meg bizonyos iparagakban nehezebb

. Nem maga a mernok szak a hibás vagy aki elvegzi. Az egész világ az automatizálás meg az informatikarol szól. Ezen felül itthon tele az ország tőkeerős gep és jarműgyartó multicégekkel, ahovs sok ember kell.

2022. okt. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Pannon egyértelműen a BME-vel van egy szinten a vegyész képzésben.
2022. okt. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én is azt olvastam,hogy a Pannon jobb.Csak elég messze van Debrecen közelebb van így még nem tudom hova jelentkezek.
2022. okt. 29. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!