Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz kisképzőbe...

Mennyire nehéz kisképzőbe bekerülni?

Figyelt kérdés
Nagyon félek hogy nem fognak felvenni. Írásbeli felvételire nagyon gyakorlok, abból a 44 pont matekból és magyarból is meg szokott lenni. Elv úgy van hogy 100 pont az írásbeli és 100 a hozott (7 évvégi, 8 félévi). Szóval összesen kb lehetne 170/180 pontom. Ez talán annyira nem rossz, de az alkalmasságitól félek, ötletem sincs milyen szinten állok. Szeptember óta járok rajz előkészítőbe (heti 2x 3 óra), de még így is kevésnek érzem a tudásom, és nem tudom mennyit tudok még fejlődni a felvételiig. Valaki akit esetleg fel vettek oda, meg tudja mutatni milyet rajzolt a felvételin, mit vitt a portfóliájában? Illetve ha ebben a kb 3-4 hónapban nagyon rákapcsolok, tudok még annyit fejlődni hogy fel vegyenek?

2022. nov. 1. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve óriási volt a túljelentkezés, tényleg szinte csak az "istenáldotta tehetségek" kerültek be.
2022. nov. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

10x-es a túljelentkezés:


[link]

2022. nov. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Szia! Én is nagyon félek hogy nem vennének fel engem:( De remélem mindkettőnket felveszik!!<333

(Amúgy van egy instagram csoportunk azoknak akik a Kisképzőbe szeretnének jelentkezni, ha szeretnéd bevehetlek!!)

2022. nov. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szakra szeretnel menni?
2022. nov. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elsősorban grafika, de valószínűleg az összes szakot meg fogom jelölni (talán egy két kivételével)
2022. nov. 2. 20:03
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Na az tok jo,ilyenkor egyebkent picit felek hogy nem fognak felvenni mert nem vagyok olyan jo tanulo
2022. nov. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sziaaa,valahol tudnank beszelni?en is ebben az evben szeretnek felvetelizni.

Es jo lenne tudni hogy masok hogyan rajzolnak stb..

2022. nov. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es válaszoló nem a Kisképzőt linkelte be. A Kisképzőn kb. 5-szörös a túljelentkezés, ez könnyen kiszámítható az iskola honlapjáról, ahol fent van az összes jelentkező és a felvehetők száma is szakonként. De ez ne riasszon el senkit, mert nem csak a kivételes tehetségek és a színötös tanulók jelentkeznek oda.
2023. febr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!