Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kisképzőbe grafika szakra...

A Kisképzőbe grafika szakra nagyon nehéz bekerülni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nagyon nagy a túljelentkezés, és nagy az elvárás de, elsős korom óta járok külön rajzra mostanáig,és most fogok előkészítőre is. Átlagom 4.7. Központi felvételin aki már bekerült, mennyit írt? Nagyon szeretnék bekerülni!

2014. szept. 7. 09:56
 1/2 anonim válasza:
Ha jársz egy fél évig előkészítőre, az marha nagy pluszpont a sikeres felvételi szempontjából. Ha mutatsz egy pár rajzot ( akár privátba, de igazából nem lényeges), de akár csak egyéni megítélés alapján azt mondod, hogy jobban rajzolsz, mint a többség 14 évesen, akkor az átlagoddal, meg egy, mondjuk 60-65 pontos központival is bőven nyert ügyed van. :) Amúgy azt kell mondjam, a felvételin a mezőny háromnegyede marhára nem olyan szinten rajzol, mint ahogy azt gondolod. (gyakorlatilag)Nyolc év előkészítő után meg nagyon gyökszinek kell lenni, hogy náluk ne teljesíts jobban. (oké, ez gonosz volt) Ja, én nem jártam előkészítőre, központin 76 pontot írtam, az átlagom 4.6 volt, és piszkosul elrontottam a szóbelit, mert a végére elfáradtam... Az utolsó lehetőségem után (csak az ideiglenes listán voltam fent), az utolsó reménysugártól is megfosztva (sorrendet változtattam, és a másik sulit jelöltem meg elsőnek, mert félő volt, hogy arról a listáról is lecsúszok) végül felhívtak, és felajánlották, hogy lenne nekem egy hely.
2014. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D hát igazából minden ismerősöm (rajztanárok, tanárok,barátok,család) azt mondja nagyon tehetséges vagyok, és hogy nagyon szépen rajzolok, de nagyon félek így is az egésztől. De majd előkészítőn meglátom a többiek szintjét és akkor össze tudom hasonlítani az én szintemmel :D köszi a választ
2014. szept. 10. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!