Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTÉn azon a gyakorlaton ami...

ELTÉn azon a gyakorlaton ami heti 2x van hányszor lehet hiányozni?

Figyelt kérdés
Van erre valami egységes szabály? Nem emlékszem a tanár mit mondott

2022. nov. 3. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

30%-ot.

Tehát max 6 hiányzásod lehet így.

2022. nov. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor 3 vagy 4 hiányzás miatt semmiképp sem buktathat meg a tanár, még ha szigorú sem, ugye?
2022. nov. 3. 10:40
 3/5 anonim ***** válasza:
2. Nincs összefüggés a kettő között. Ha túlléped a hiányzási keretet, törölnek a kurzusról. A tárgy tematikánál le szokták írni a hiányzás megengedhető mértékét.
2022. nov. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként az ELTE-n sok tanár elfogad orvosi igazolást (nekem eddig az összes), amit ha bemutatsz, úgy jegyzik fel, mintha jelen lettél volna az órán. Ez esetben pedig hiányozhatsz többet is, de persze erről meg kell kérdezni. :)
2022. nov. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Karfuggo az orvosi. TATKk-n AJKn nekem csak annyit mondtak hogy “kicsit sokat hianyzott kollega” es meg aznap toroltek is a vizsgazo listarol. Meg se kerdeztek hogy mizu es dekanit se tudtam volna benyujtani ra.


6 hianyzas lehet olyan gyakon ami heti 2x van pontosan, es azert mert 3x hianyoztal vagy 4x nem vaghatnak meg a kurzuson ellenben ettol meg bukhatsz a targyon. De nem hinnem hogy van olyan rosszindulatu tanar az ELTEn aki ezert meghuzna.


Elottem jol irtak ha tulleped a hianyzast torolnek a kurzusrol vagy csak szimplan nem kapsz felev vegen jegyet ( volt mar ilyenre is pelda) . Bar mostmar az a modi hogy nem torolnek mivel akkor latszik neptunon a targyfelvet es a kovetkezoert ugyanugy fizethet az ember mint a katonatiszt.


Sok sikert a vizsgahoz!🤗

2022. nov. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!