Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerinted mikortól lesz...

Szerinted mikortól lesz távoktatás a középiskolákban/egyetemeken a fűtés miatt? Tippeld meg!

Figyelt kérdés

A jövőhéten 10 fok körül lesz az idő mindenki már nagy kabátban jár és tényleg kezd hideg lenni, eddig azért húztak ki mert jó idő volt és simán lehetett fűtés nélkül lenni.

A közlönybe nem véletlenül rakták bele és Maruzsa nem is tagadta hogy lesz mint mondjuk tavaly, mert így tudjuk hogy nem tudják minden iskolában fizetni a 17szeres távhőt, ahol van alternatív ott nem lesz de az enyembe tuti mivel bazi nagy iskola és még mindig nem tudják lesz e fűtés hétfőtől



2022. nov. 5. 14:04
A kérdező szavazást indított:
1-2hét
November Végén
Teli Szünet után
Január végén
23 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Egyetemfüggő. Van, ahol már tudják, hogy decembertől márciusig nem lesz jelenléti oktatás, van, ahol végig nyomják.
2022. nov. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam hogy függ magától az épülettől, mert nem ugyanannyi kifűteni egy 4 emeletes épületet mint egy 2 emeletest, függ a szigeteléstől, meg mindentől. Nálatok az lesz?
2022. nov. 5. 15:03
 3/20 anonim ***** válasza:
44%

Nálunk 1.5 hete kikapcsolták a fűtést és online óra-vizsga minden lehetőségét tiltja az egyetem. (még azt is, hogy bent 15-20 csoportokban moodle-n írjunk zh-t vizsgát, pedig ez egy jóideje elfogadott dolog volt, mert az oktatónak is könnyebb, nekünk is jobb és benti felügyelet miatt csalás is kb annyi lehet, mintha papíron írnánk.)

Illetve meg lett tiltva az oktatók sajátcélú áramhasználata (pl telefontöltés) indokolatlanul hosszú projektor használat (bármit is jelentsen ez) és még egy rakat dolog.

Úgyhogy úgy gondolom, hogy ahogy nálunk csak 1 félévben volt teljesen online vizsgaidőszak (mert volt 2020 tavaszi, de ott is volt hogy be kellett menni személyesen, csak 2020 őszén nem) ez nálunk ugyanúgy személyes lesz, mint volt.

Nálunk 5 emeletes az épület, nem nagyon van szigetelve, nagy belmagasság és elég nagy területen helyezkedik el.

2022. nov. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
20%
Nem lesz. Az egyetemeken csak kb. egy hónap van vissza a szorgalmi időszakból, ezt még ki lehet bírni, több helyen azutánra ütemezték az "őszi" szünetet. A vizsgákat meg tudják szervezni más épületekben (pl. az egyetemek gyakorlóiskoláiban, vagy kollégiumokban) is vagy online. A tavaszi szemeszter később kezdődhet.
2022. nov. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
60%

Levelezős vagyok (egyetem), itt covid óta távoktatás van, ebben a félévben is maradtunk online, sőt ez már így is marad. Leszámítva néhány fontosabb vizsgát, és az államvizsgát, a vizsgák is online.

Mindenkinek egyszerűbb így, csak épp a tudás rovására megy.

2022. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
40%

Általánosan biztos, hogy nem lesz.


Kre

2022. nov. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom #4-es válasz miért lett lepontozva, az ELTE ezt tervezi.
2022. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%

Ís az enyém miért?

#6


Nem hallottam én sem, hogy trerveznék.

2022. nov. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Passz, nálunk az Óbudai egyetemen még meleg víz is folyik a csapból, szóval itt szerintem nem lesz :D
2022. nov. 6. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
SZTE-s vagyok, nálunk már a szorgalmi időszak jelenléti oktatásban fejeződik be, a vizsgaidőszak kérdéses. Nemrég küldtek ki egy e-mailt, hogy valószínűleg nem lesz minden épület nyitva, lehet, hogy sokaknak más karra kell menni vizsgázni, de ahol megoldható, ott lehet online is. Nekem most egy órám van, mert ez az utolsó félévem, mi az utolsó órán írjuk meg a vizsgát. Az államvizsgáról, ami január elején-közepén esedékes még nem tudunk semmit.
2022. nov. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!