Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Államvizsgán tényleg gondoskod...

Államvizsgán tényleg gondoskodni kell vendéglátásról is?

Figyelt kérdés

Nemsokára jön az államvizsga, és volt egy konzultációnk ezzel kapcsolatban a tanárokkal. Közölték velünk, hogy illik vendéglátásról is gondoskodni, apró sütiket, falatokat, üdítőt vinni, amit a bizottság és a felelők is elfogyaszthatnak.


Látok benne rációt, legalább a kajára fókuszálnak a rossz feleletek helyett. De ez másoknál is így van/volt? Vagy ez megint csak a diákok kihasználása, mert erre nálunk volt már példa.


Rossz vagyok, mert úgy gondolom, hogy nem viszek semmit, csak magamnak megfelelő élelmet és innivalót? Hozzáteszem, én így nem is vennék a sok sütiből meg ilyenekből, ha mások hoznak is.



2022. nov. 19. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Még nem hallottam ilyet, de szellemes, nem mondom:D
2022. nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sose hallottam ilyenről.
2022. nov. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem😶
2022. nov. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Illik bevinni a vizsgabizottsagnak egy kis pogacsat,üdítőt.
2022. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Életemben ilyenről még nem hallottam.
2022. nov. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Pedig vittünk főiskolai és egyetemi államvizsgára is. A vizsgabizottság is dolgozik, szomjazik, illik megkínálni őket.Nem nagy befektetés.
2022. nov. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Víz meg kisebb nasi felszolgálására nálunk az egyetem fizeti az ételt-italt, amit a HÖK kijelölt tagja vagy a tanszéki demonstrátorok raknak ki, vagy esetleg a tanszéki titkárnő. Szerintem a legtöbb egyetemen ez a szokás. De ha nálatok akármiért máshogy van, akkor azért legalább valami olcsóbb darabonként csomagolt csokit (tehát nem táblás milka, hanem ilyen pl. ilyen raffaelloszerű, egyenként csomagolt csokigolyót) vigyél.
2022. nov. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Ha bunkó vagyok, ha nem, én nem hiszem hogy 3 év sz*patásért, amit leműveltek, megérdemelnék ezt.

Főleg olyan tanárok, akik órát sem voltak hajlandók tartani vagy az óra ¾-e arról szólt, hogy milyen életképtelen a bagázs.


Talán a konzulensem az egyetlen normális tanár, szóval max. neki megköszönöm egy csokival a végén, ha nem fognak végig szivatni.

2022. nov. 20. 20:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen főiskolára jártál, de a tanárok nem szoktak így beszélni egy egész csoporttal, osztállyal.Akkor alaposan rászolgáltatok...
2022. nov. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kilences: persze, mindig a hallgató a hibás :D Miközben egyetemen a többség nem mer megszólalni sem órán, mert át akarna menni a vizsgán :D

Kérdező: sajnos lesz az életedben még ennél nagyobb megalázkodás is, én azt javasolnám, hogy legalább valami olcsó pilótakekszet (úgy emlékszem nem volt drága, van több kiszerelése) vigyél, ha nálatok ez szokás.

Vagy egy sima zacskós chipset. Valamit. Hülyén fog kinézni, ha csak te nem viszel, ki tudja, még lehet jegyben is visszaköszön...

2022. nov. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!