Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nincs adott egyetem adott...

Ha nincs adott egyetem adott szakjához neptunom, vagyis más szakon vagyok, valahogy meg tudom nézni hogy adott előadás melyik teremben lesz?

Figyelt kérdés
Egyetemen belül de akár idegen egyetemen is lehetséges ez? tekintve hogy az egyetemek előadásai nyíltak. köszönöm a válaszokat :)

2022. nov. 21. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Neptunon biztos nem. Próbáld a suli weboldalát (bár oda sem szoktak feltölteni ilyesmiket) vagy nézd meg a facebookos csoportokat. Ha van ismerősöd az adott egyetemen, kérdezd inkább őket.
2022. nov. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Esetleg nincs valahol összeszedve vagy valami szerv esetleg nem tartja nyílván vagy valami pdf esetleg weboldalon de hogy keressek rá? :D persze meg tudom oldani már találtam is az egyik helyen...
2022. nov. 21. 18:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Pl. ELTE anglisztika órarend. Vagy nem tudom. Szerintem facebookos évfolyamcsoportokban tényleg több infót találnál. Vagy ha kiírnál direkt egy olyan kérdést, ahol x szakos/egyetemes hallgatók órarendjére és termére vagy kíváncsi.
2022. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!