Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Pázmány Péter Katolikus...

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Jogász karára lehet középszintű töri érettségivel felvételizni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kell egy emelt, de ha mondjuk csinálok egy emelt angol érettségit, de a törim közép akkor felvehetnek? Vagy a törinek mindenképp emeltnek kell lennie?

2022. nov. 26. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A felvi.hu oldalon ezeket megtalálod részletesen leírva minden intézmény minden szakára vonatkozóan. Fejből nem fogjuk tudni mi sem negmondani, mert ezek a követelmények épp most vannak változóban.
2022. nov. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Légyszi tényleg használd a Felvit! A felvételivel kapcsolatos kérdések háromnegyedét meg lehetne előzni a Felvi használatával. Az a hivatalos oldal, mi semmivel sem vagyunk annál okosabbak. Tudom, hogy most minden a keresztféléves felvételivel van tele, de meg lehet találni az archívumban a korábbi eljárásokat is:

[link]

Ahogy a követelményeknél látszik, eddig lehetett. Hogy most (vagy 2024-től) ezek a követelmények fognak-e változni, és ha igen, akkor hogyan, azt decemberig nem fogjuk tudni megmondani.

2022. nov. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem, az egyiknek kell emeltnek lenni.
2022. nov. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tehát lehet a töri közép.
2022. nov. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.. énis néztem a felvit viszont nem találtam ezt a szakot a szokásos helyen, most már értem, hogy azért mert archivált lett ez az infó.
2022. nov. 27. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!