Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan hogy egyetemen mas...

Van olyan hogy egyetemen mas megy be megirni a vizsgat/zh-t valaki helyett? Ez létező dolog, gyakran? én most hallottam hogy sokan ezt csinaljak,nem buknak le vele?vagy ez regota van?

Figyelt kérdés
2022. dec. 1. 09:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Rizikós. Gyakorlatban nem találkoztam vele. Kis csoportban esélytelen.

Lebukásnál viszont mindkét fél felé lesznek következmények.

2022. dec. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egyetemfüggő. Nyilván mindig volt ilyen, próbálkoztak hasonlóval, ahogyan nyelvvizsgáál is.


Nem mondható gyakorinak, mert elég nehéz kivitelezni. Eleve egy tárgyból eljátszani is eléggé problémás: kell valaki, aki ért a tárgyhoz, és vállalja a rizikót. És akkor még mindig csak egy tárgy van, illetve valahol azért arcról ismerik a hallgatókat, feltűnik.

Nyilvánvalóan a nehezen teljesíthető tárgyaknál meg aztán külön is figyelnek, hogy ne lehessen csalni.

2022. dec. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Írtam már olyan ZH-t, ahol ezt simán meg tudtam volna tenni, de szerintem nem érdemes.

Azért annyira nem nehéz felkészülni, hogy érdemes legyen ezt kockáztatni.

2022. dec. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Jóhogy van.

Én amikor jártam egyetemre, volt hogy 200 ember írta a ZH-t és nem volt bent csak 3 tanár.

Ha nekiállt volna ott igazoltatni, sose ér a végére.

Ráadásul mondhatod azt, hogy bocs, nincs nálam, szia.

Szal kicsi a lebukás esélye.

Nyilván az ilyen párfős laborokon más.

Jah, most a Covid alatt még aztán végképp azt csinált mindenki, amit akart.

2022. dec. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Nem vagyok rá büszke, de régebben többször is vizsgáztam más helyett gazdasági matekból. Corvinus, OE...

Nagyon kellett a pénz. Egy vizsgáért 20-30 ezret kértem. Szépen kaszáltam a vizsgaidőszakban.

Mai fejjel már nem csinálnám ezt. Fiatalság bolondság.


Kiraktam a személyit (azét aki helyett vizsgáztam) és csak egy pillantást vetett rá a felügyelő tanár. Sosem buktam le.


Nem kérek privátot.

2022. dec. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok zht írtam már mások helyett a tárgyból, amit korrepetálok. Jelenléti és online oktatásban is. Létező dolog, többet fizetnek érte, mint a korrepetálásért.
2022. dec. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amiből * bocsi
2022. dec. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hol talaltatok ra szemelyt? Nekem csak 1targy ami nem megy
2022. dec. 1. 20:11
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálunk ZH előtt ki kellett rakni az asztalra a személyit vagy diákot. Egy tanár aztán ZH közben körbejár, és megnézi mindenkijét.

Így eléggé nehéz ezt kivitelezni.

2022. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Oke kiteszed de eszre venne ha mashogy nezel ki a kepen? Fényképet hozza nezi a fejedhez?
2022. dec. 2. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!