Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakdolgozat védésnél hogyan...

Szakdolgozat védésnél hogyan vannak a jegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A konzulensem 3ra értékelte a szakdolgozatomat, az opponensem pedig kettest. jövő héten lesz a védésem.

A két jegy átlaga: 2,5. Ilyenkor kettes vagy hármas a szakdoga jegy? Valamint az is érdekelne,hogy a védéssel lehet rajta javítani vagy ugyanazt a jegyet kapjuk?



2022. dec. 1. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne
2022. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tökmindegy? Arra figyeljetek, hogy minél jobban teljesítsetek, aztán lesz, ami lesz.
2022. dec. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálunk volt egy szakdolgozat keszites nevu targy. Arra a temavezeto adott jegyet.


A biralo pedig ajanl egy jegyet, es a vedesen dol el hogy mit kapsz. Igy tudsz javitani meg rontani is.

2022. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Milyen szakdoga az amire harmast meg 2est adnak?😅 Nálunk szerintem mindenki 5öst kapott szakdogara.
2022. dec. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

"Nálunk szerintem mindenki 5öst kapott szakdogara."

Lehet, hogy valami büfé szak volt...

2022. dec. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ELTE egyik mesterképzése
2022. dec. 1. 22:14
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a témavezetőm 4est adott, az opponensem 3mast, a védésem 4es lett, a tételem 5ös, a portfólióm (nekem volt ilyen is) 4es, szóval így a diplomám 4es lett. Nekem ennyiből jött össze a végső jegy :) *jelzem, nem büfészak volt, hanem kemény, szivatós gazdasági.
2022. dec. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%
Na, az ELTE már szóda, kávé, rum képző.
2022. dec. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#5 Fizika BSc-t nem hívnám büfészaknak.
2022. dec. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A diplomadban szereplo vegso jegy altalaban tobb jegybol all ossze. Nezd meg a TVSz-t vagy kerdezd meg a TO-t. Nalunk a konzulens es opponens jegyenek atlaga ad egy jegyet, ami a szakdolgozat jegye (1) a dolgozat vedese adja a masodikat (2), a szigorlatok atlaga a harmadikat (3) es az allamvizsga tetelekre adott felelet a negyediket (4). Ezek atlagat kerekitik a szabalyok szerint fel vagy le. De az ELTE-n sajnos nem tudom, h mikbol adodik ossze a diplomajegy. Mindenhol kicsit mas.
2022. dec. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!