Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Előfordult olyan veled középis...

Előfordult olyan veled középiskolás tanárként hogy többet éreztél egy diák iránt?

Figyelt kérdés
2022. dec. 17. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nincs az a 40-es felnőtt, aki érezne bármit is egy 14 éves iránt (max. atyai/anyai vonzalmat, büszkeséget). Azt el tudom képzelni, hogy a friss diplomás kb. 23 éves tanár érez valamit az érettségi előtt áló 18 (néha 19 éves) iránt, az nem annyira meredek, etikátlan, de nem annyira nagy a távolság.
2022. dec. 18. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pedig vannak olyan 40-es emberek akik vonzodni tudnak egy 17-18 eveshez.

Foleg olyanra gondoltam amikor a tanar 30 alatti.

2022. dec. 18. 03:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az álmaidban biztos vannak :DD Meg a sitten, pedofíliáért.
2022. dec. 18. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az emberek mindenféléket éreznek. A kérdés az, hogy mit tesznek meg mit nem.


Érezni akárhány évesen sem etikátlanabb, mint más életkorban.


Tenni viszont ugyanúgy nem tehet a tanár semmit akkor sem, ha 24 évesen vonzódik a 18-19 éveshez, mint akkor, ha akárhány évesen, mert ugyanolyan etikátlan lenne fiatalabb korában, mint később!

2023. szept. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!