Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek is felesleges...

Szerintetek is felesleges pénzkidobás a szalagavató?

Figyelt kérdés
Nekünk egy szamélynek jön 45 euróba,egy méregdrága szállodában lesz,mert elitek vannak az osztályban,akik megengedhetik hetente maguknak,hogy feljárjanak Szlovákiából az Operettszínházba,és nekik a suli ebédlője csak kutyaól.
2010. okt. 1. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5%
a €45 amúgy egy átlag szalagavatóért nem sok, sajnos elég sok helyen többet kell bevinni
2010. okt. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem kapsz bizonyítványt ha nem mész? Szerintem szard le. Mondd meg hogy nincs pénzed.


Milyen iskola ez egyébként?

2010. okt. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Az elsőnek nyilván sok a pénze! Ez csak azóta kötelező,amióta ennyi újgazdag van. Nálunk régen csak iskolán belül volt megtartva,mindenféle ünnepély nélkül. Ez volt a helyes,és ma is annak kellene lenni.

A gazdagok,ha akarnak,akkor suli után mehetnek drága helyre bulizni.

2010. okt. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ez az egész az újgazdag,sznobok miatt van,más osztályoknak jó egy sulis ebédlő is,pedig nagyobb valakik járnak oda,mint mihozzánk,pénzünk van,csak nem ilyenekre szeretnénk költeni,egy kirándulásnak jobban örülnék helyette,rongyrázás az egész
2010. okt. 1. 16:03
 5/13 A kérdező kommentje:
gimi,de nem elit,csak kisvárosi
2010. okt. 1. 16:04
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen,szerintem is az.
2010. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem pénzkidobás az, hogy tízezreket kell kidobni arra, hogy megnézzék, ahogy feltűznek valakire egy darab szalagot. Még ha valaki nem is vállalja a táncot, hogy spóroljon, akkor is - ha meg akárki akármit mond, igenis nagy a nyomás, mert már-már hülyének nézik azt, aki nem vesz részt rajta...
2010. okt. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem az. De van egy masik oldal, akinek ez almai netovabbja es elete leggyonyorubb napja.

Ti egy osztalykozosseg vagytok, ahol mind a ketto velemenyt kepviseli valaki. Oldjatok meg, valasszatok az arany kozeputat.

En a sajatomra nem akaratam menni, minimalis osszeget koltottem, bulizni nem mentem utana...semmi. Igy koltottem kb. 5000 ft-t. Ismeroseim kb. 40-50 ezer forintot. Tehat, a tietek meg mindig olcsobb.

2010. okt. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én biztos nem fizetnék érte harmadennyit se.
2010. okt. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem csak pénzkidobás ,hanem túl nagy felhajtás,(cécó) az egész,aminek nem túl sok értelmét látom.
2010. okt. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!