Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek is felesleges...

Szerintetek is felesleges pénzkidobás a szalagavató?

Figyelt kérdés
Nekünk egy szamélynek jön 45 euróba,egy méregdrága szállodában lesz,mert elitek vannak az osztályban,akik megengedhetik hetente maguknak,hogy feljárjanak Szlovákiából az Operettszínházba,és nekik a suli ebédlője csak kutyaól.
2010. okt. 1. 15:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
7%

szerintem meg óriási élmény tud az lenni, és vannak az ember életében olyan ünnepek, amiknek jobb megadni a módját. Én is szkeptikusan álltam hozzá, mint minden felhajtáshoz, hogy minek, de marha jó buli volt, meg mondjuk a táncpartnerem is nagyon bájos kislány volt, akivel másképp nem nagyon táncolgathattam volna.


Normális helyen ez úgy megy, hogy az osztály indulásakor már elkezdenek erre gyűjteni, minden évben beadnak valami kisebb összeget a szülők, és a végére az erre félretett és összegyűjtött pénzből csinálják. Így már azért messze nem olyan megterhelő.

2010. okt. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Abban a formában, ahogyan ma történik, igen, pénzkidobás. Én sem mentem el, de volt olyan ismerősöm, aki 45 ezer forintot költött a ruhára.
2010. okt. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát azért annyira nem méregdrága az a hely ennyiért, viszont egy szalagavatóért sok. Ha csak két szülőt és Te magadat számoljuk, ugye az ca. 150 €, azaz 30-40 ezer forint. Abból máshol több személlyel lehetne számolni.
2010. okt. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!