Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik az Állatorvostudományi...

Akik az Állatorvostudományi Egyetemen újonnan induló, kutató zoológus szakra jelentkeznek, milyen pontokra számítanak?

Figyelt kérdés

Kémiából, biológiából, vagy esetleg mindkét tantárgyból fogtok emelt érettségit tenni? Milyen százalékokra számítotok?

Ha nem ez az elsődleges cél, akkor hányadik helyen jelölitek meg?



2022. dec. 23. 23:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Illetve tettek még fel más videókat a szakról, ha valakit érdekelne még bővebben. Gondolom lehet még számítani többre is...
2023. jan. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
81%

#10:

Jelenlegi hallgatóként láttam a képzési tervét a zoológia szaknak, eléggé elfog térni a kettő arról nem is beszélve, hogy biztosra tudom, hogy az egyik reklámozó neurobiológus, tehát elég irreleváns amit mond.

#9: Úgy, hogy hazudnak, egyátalán nem ad jó alapot az egyetem semmihez és delfinekkel reklámozzák. Amikor minden tengerbiológusnak készülőnek elmondták, hogy ez arra nem jó. Csak próbálnak minél több embert bevonzani.

2023. ápr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Kinek hogy ment a biosz-kémia? :)
2023. máj. 24. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!