Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Győri Széchenyi Egyetem...

Győri Széchenyi Egyetem Mérnökinformatikus (BSc) szakról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Főként programozásos vonalon szeretnék továbbhaladni.

Esetleg aki oda jár. Vélemények? Ha bekerülök mire számítsak?


Előre is köszi a válaszokat.



2023. jan. 8. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Sok sok cumira a matekos tárgyakkal
2023. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl színvonalas oktatás, vannak tárgyak ahol szétsz.patnak majd, vannak azért nagyon jóindulatú tanárok is, el lehet lenni. Összességében szerintem egyik informatikus szak sem kifejezetten jó az országban, én itt végeztem, véleményem szerint arra jó ez a szak, hogy amennyivel kevesebb a sz.pás egy bme-hez képest, azt az időt rá tudod szánni egy gyakornoki, vagy akármilyen munkahelyre, és mire megkapod a diplomádat sok tapasztalatod lehet. Ja meg aki ennél színvonalasabb egyetemen végez azt fogja hinni hogy nem értesz semmihez :D De az audiba tárt karokkal várnak utána, vagy akár közben is duális képzésre
2023. jan. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2: Az audiba más egyetemen megszerzett mérnökinformatikus bsc diplomával is tárt karokkal várják az embereket?
2023. jan. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom pontosan, én nem vagyok audis, de gondolom nincs probléma belőle. A SZE azért előny, mert sok olyan tárgy van ami így-úgy azért bemutatja hogy zajlanak a dolgok az audiban, de semmi különös.
2023. jan. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!