Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzetközi gazdálkodáson...

Nemzetközi gazdálkodáson nagyon brutális a matek?

Figyelt kérdés
Mérnökinfóról váltanék oda, ugyanis nekem nagyon brutális az ottani matek, annyira a programozás sem fekszik, mint kellene. Rettegek, hogy ott is ilyen nehéz lesz és nem fog menni. BME-GTK-ra mennék.

2023. jan. 12. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha a mérnökinfó nem ment az sem fog.
2023. jan. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
infóhoz képest szerintem könnyebb. Neked pl van 4 matekos tárgyad nekik csak 1. Infón nem gáz ha csúszol egy évet ott szerintem elnézhető. Infótól már csak a orvosi nehezebb, gratulálok jó szakot választottál!:DDDD
2023. jan. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már 2 év csúszás, ezért döntöttem úgy, hogy nem erőltetem
2023. jan. 12. 23:51
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

Nagyon brutális matek az a matematika alapszakon van.

Nemzetközi gazdálkodás egyszerûbb.


Amúgy szomorú, hogy a magyarországi lakosság 80-90%-a mentális beteg.

A gyerek már iskolában retteg.


Több pszichológus kellene ingyenesen.

2023. jan. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
nem veszélyes
2023. jan. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miskolcon nem gáz, a matek1 integrálás része a necces, egy percig nem értettem, de a második zh-ban van integrálás mellett valószínűségszámítás, tehát össze lehet hozni kettesre akkor is, ha az előbbiről fogalmad sincs. Inkább az a gond, hogy kevés a jó gyakorlatvezető.


A matek2 meg nagyon laza, nekem úgy lett négyes, hogy bejártam a gyakorlatokra, meg megcsináltam a 2-2 mintazh-t előző este. Igaz nem vagyok sötét a matekhoz, de kiemelkedőnek sem gondolom magam.

2023. jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Aha, brutális.. 3 napot tanultam rá összesen.
2023. jan. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!