Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » El lehet csalni az érettségi...

El lehet csalni az érettségi előfeltételű okj képzéseket?

Figyelt kérdés
Van rá mód hogy nem ellenőrzik pl hogy valóban megvan e az érettségi? Vagy valamilyen más módon meg lehet e oldani hogy eltekintsenek a hiányától?
2023. jan. 14. 02:13
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Ne is álmodj róla.
2023. jan. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudnak eltekinteni az erettsegi bizonyitvany megletetol, mert a hivatalos kepzesi helyek kapcsolatban allnak az Oktatasi Hivatallal. Onnan pedig aramlik az info oda-vissza.
2023. jan. 14. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
#2 Olyannyira, hogy nekem kellett megmondanom hány alábbi félévet használtam el eddig, mert foggggalmuk nem volt róla. Aztán el volt írva az oktatási azonosítóm, azt is nekem kellett jelezni. Négy félév után vettem észre. Tényleg, mennyire jól áramlik az információ.
2023. jan. 14. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
*állami
2023. jan. 14. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
En oszinte orommel hallom ezt, h nem aramlik. Nalunk sokan megszivtak, mert aramlott...
2023. jan. 14. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen helyen dolgozom. Be kell kérni az Oktatási azonosítódat (ha nem tudod megadni, a személyes adataid alapján kell lekérni), ezenkívül el kell kérnünk az érettségid és lefénymásolni. Ha ezeket be tudod kamuzni, akkor jah, persze, át lehet menni a szűrőn. (Szerintem nem.)
2023. jan. 14. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
94%
Nem. Beiratkozáskor szokták kérni az okiratot.
2023. jan. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen kizárt, mert bekérik, és ellenőrzik a hitelességét. Megjegyzem, hogy aki az érettségit el akarja, annak nem biztos hogy erőltetnie kellene további tanulmányokat..
2023. jan. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!