Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most akkor hogy is van ez az...

Most akkor hogy is van ez az NKE-n? Érettségi után nem lehet bűnügyi nyomozói, meg egy csomó szakra menni, előfeltétel a 3 év rendőri szolgálat?

Figyelt kérdés

2014. máj. 27. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Van 1 pár szak igen.

Én úgy láttam hogy azok azok amikre nem kell alkalmassági vizsgálat. (és nem katasztrófa védelmi szak).


Tehát amikre kell alkalmassági az az ami a polgári jelentkezőknek elérhető. Ahova nem kell alkalmassági (pl. büntetés végrehajtás) oda csak hivatásos rendőr jelentkezhet.


Nem 100% de úgyemlékszem hogy 2 ilyen szak van alapképzésen és ez a 2 szak ami 300 pont alatt van.

2014. máj. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Jelenleg csak a büntetés-végrehajtás szakra nem tudsz érettségi után egyből jelentkezni. A bűnügyi nyomozói szakra és minden más egyébre is tudsz. Az egyetem honlapján részletesen megtalálsz mindent. :)
2014. máj. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!