Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szakkal lehet jól...

Milyen szakkal lehet jól keresni, ha egyszerűen semmiben nem vagyok jó?

Figyelt kérdés

Mit tanultak azok az emberek, akik itt írják, hogy Magyarországon is megkeresik a nettó 6-700-at?

Nem hiszem, hogy csak a zsenik kereshetnek jól. Milyen diplomát szerezzek átlagos képességekkel, ahol nem nettó 300 a plafon?

Én is szeretnék házat, sok gyereket, jó életet.

Érettségiket tekintve minden ötös lett, de emeltem nincs. Van még egy természetvédelmi mérnök diplomám, amivel nem jutok feljebb a ranglétrán. Szakmámban dolgozok, de nem tudok ennél többet keresni.

Nyilván van aki ezzel is megkeresheti felsővezetői poziban a fél milliókat, de az nem én vagyok.

Milyen szakot végezzek, amivel meg van legalább a nettó 4-500?


2023. jan. 14. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Átlagos képességekkel ne akarjál diplomát szerezni. Tanuljál szakmát, azzal is nagyon jól lehet keresni a felsőoktatást pedig hagyd meg annak aki odavaló
2023. jan. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Úgy írod az átlagos képességeimet le, mintha azt mondtam volna, hogy mindenből kettes a legjobb, amit szerezni tudtam, holott jeles átlagú a diplomám, az érettségi bizonyítványom pedig kitűnő.

Csak nem vagyok semmiben kiemelkedő, csupán szorgalmas.

2023. jan. 14. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Szoktam nézni epìtőipari csoportokat. Van ahol Budapesten napi 30ert keresnek alkalmazott köművest vagy ácsot. Biztos, hogy diplomát kell szerezned ha ekkora penz elérése a cél számodra ?
2023. jan. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2023. jan. 15. 11:23
 5/5 xp ali ***** válasza:
Bármi jó, SSC-be pl. egy akármilyen diploma kell és idegen nyelv tudás. Minden másra kiképeznek. De olyat csinálj, ami érdekel, sehol sem 300 a plafon, ezt nem tudom honnan veszed. Max a próbaidőre. A lényeg a nyelvtudás, anélkül nehéz értelmes munkát találni, amit meg is fizetnek.
2023. febr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!