Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kaposvári Táncsics biospec?

Kaposvári Táncsics biospec?

Figyelt kérdés
Most 9.-es vagyok, már fel is vettek, de valaki, aki már esetleg vége fele jár, vagy már elvégezte, tud véleményt mondani? Illetve az érdekelne még, hogy a jelenlegi heti 10 biosz és kémiából később hány óra várható? Hány gyakorlat várható? (NTA-s vagy nem, mindegy)

2023. jan. 14. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Számos véleményt írtam, írtunk ide, a honlapra, ezek megállják a mai napig a helyüket. 4-4 biosz, illetve kémia van az összes évfolyamon.

[link]

Gyakorlat alatt nem tudom, mit értesz, igen, van SZTA, akár lehet TDK-zni is, szerintem, bár ezt a mi tanárunk sosem nyomatta. Főleg azok, akiknek a laborban van órájuk, ők biztosan sokat gyakorlatoznak, de a főépületi szertár is rendesen fel van szerelve, számos vitrinben vannak modellek, stb. Vannak iskolaszinten szervezett túráink, tökéletesen megfelel egy terepgyakorlatnak.

2023. jan. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az világos, hogy hivatalosan 4-4 óra van mindegyik tantárgyól, de ez már az most eltér azza, hogy beraktak 2 órát pluszba. Mennyi várható kb majd később?
2023. jan. 15. 17:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miről beszélsz, biztosan állíthatom, hogy a 11-12. évfolyamon heti négy óránk van bioszból és kémiából is (nyilván ez a fakultáció-választás miatt 2+2-ként van jelölve, de mivel szinte mindenki ezeket veszi fel 11.-ben, ezért az órák rendje nem változik). Mindig is ennyi volt és ennyi is lesz a heti óraszám, 9.-től 12.-ig. Amit hivatalosan feltettek az oldalra, az úgy van a gyakorlatban is.
2023. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!