Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz összehozni egy...

Mennyire nehéz összehozni egy 2-es matek érettségit?

Figyelt kérdés

2023. jan. 19. 20:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ, mennyire intelligens valaki. Mert ha eléggé, akkor nem nehéz. Ha viszont nem annyira, hát akkor akár nehéz is lehet.
2023. jan. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

100 pontból kell 25-öt összehozni, ami 25%.

Illetve 25-öt nem sikerül, de 12-t igen, akkor mehetsz szóbelizni belőle, a szóbelin 50 pont érhető el, ekkor az összesen 150 pontból kell 38-at összeszedni, ugyanis itt is 25%-ot kell elérni a ketteshez.


A legtöbb ember meg szokta ugrani. Akinek nem sikerül, az vagy tényleg annyira hülye, vagy nem volt normális oktatása középiskolában. Én ismerek olyat, aki 6-szor ment neki, és a szóbelihez szükséges pontot sem sikerült összeszednie, aztán sikerült egy normális magántanárt találnia, és vele, fél év alatt felkészülve, hetedjére meglett neki a kettes.

2023. jan. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem egy délutáni beszélgetés után is menne egy átlagembernek.

Egyébként akinek hetedjere sikerül, itt nem csak a tanárral van a baj szerintem.

2023. jan. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%

Így visszagondolva azt mondom simán hozható.

Nekem anno "épphogykettes" lett, sosem volt a kedvencem a matek, voltam pótvizsgázni is valamelyik év végén.

Most pedig gazdasági szakon tanulok az egyetemen egész jó eredménnyel.

Na ennyire mérvadó egy érettségi eredménye.

2023. jan. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%
A matek érettségin ha a négy alapműveletet tudja valaki, illetve képes egy folyó szövegből kigyűjteni az infókat, akkor megvan a kettes.
2023. jan. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
19%

"ennyire mérvadó egy érettségi eredménye"


Mérvadó hiszen látjuk hogy szartál rá.

2023. jan. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

"Mérvadó hiszen látjuk hogy szartál rá."

És szerinted az a mérvadó, amire ő szarik? :)

2023. jan. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
63%
A szerencsén (hogy a feladatsor mennyire vág össze azzal, amire készültél) és saját tapasztalatból is mondom, a tanár jóindulatán is múlik.
2023. febr. 3. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
50 éves vagyok, jó rég volt már nekem az érettségi. Csak úgy kíváncsiságból elővettem egyet a minap, és írtam 46 %-ot, szóval szerintem gagyi.
2023. febr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
48%
Aki egy kettes érettségit nem tud összehozni bármiből ha álmából felkeltik az szerintem nyugodtan mehet mekibe dolgozni xd egyszerűen annyira minimum amit kérnek matekon például hogyha bejártál órára akkor rutinból kell mennie a feladatok nagy részének. Én 90%-ra írtam pedig nem volt jó tanárunk, volt hogy aludtam az órákon, és nem tartom magamat intelligensebbnek az átlagnál.
2023. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!