Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni egyetemen vegyészmér...

Debreceni egyetemen vegyészmérnökiről átlehet menni mérnökinfora?

Figyelt kérdés
2023. jan. 20. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Persze, hogy át lehet. Újrajelentkezéssel.
2023. jan. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha már 1 évet lejártam és úgy
2023. jan. 20. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet random átmenni, ez két különböző kar. A rendes felvételi eljárásban újra kell jelentkezni, másikat meg otthagyod, megszünteted az ottani hallgatói jogviszonyodat.
2023. jan. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm
2023. jan. 20. 17:40
 5/6 A kérdező kommentje:
Lenne még egy kérdésem.Ha nem vesznek fel az elsőhelyre amit megjelöltem,de a másodikra igen akkor én hátrányban leszek azzal aki elsőnek jelölte be,amit én másodiknak?
2023. jan. 20. 17:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Senki nem fogja tudni hanyadik jelentkezési helyed volt, és azt se, hogy azon belül hanyadik voltál, akit felvettek. Nyugodtan mondhatod azt is, hogy azt jelölted első helyen, ha kérdezné valaha bárki is.
2023. jan. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!