Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Azt szerettem volna megkérdezn...

Azt szerettem volna megkérdezni, hogy én szeretnék menni egyetemre és 3 egyetemet szűrtem ki. Az óudai a Pázmány Péter meg a BME. És nagy kérdések előtt állok amiben kellene segíteni?

Figyelt kérdés

Biomérnöknek szeretnék menni vagy mérnökinformatikusnak vagy villamosmérnök-nek. És azt nem értem, hogy alacsonyak ugye a pont határok de gondolom azért mert végül úgyis a fele tanuló kiesik. Szerintetek a BME egy nehéz egyetemnek számít? Vagy van valami vélemyényetek?

Mert most anyukámmal veszekszem hogy szerinte nehéz a bme-n a mérnökinformatikus meg a biomérnöki szak de nagyon jó a tanulás és akkor maximum át megyek az Óbuadiba ha nem megy. (matek elég jól megy(4) boiszt imdom(4), infobol emeltem lesz csak kémia nem futja annyira)



2023. jan. 22. 18:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
RÖviden hogy iagzaból nagyon szeretnék menni a bme re mérnökinformatikusnak vagy biomérnöknek de anyukám nem engedi mert szerite oly nehéz mint a harvard. És szeretném meggyőzni hogy azért kibírható?
2023. jan. 22. 18:39
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán kibírható, ha tanulsz szorgalmasan.
2023. jan. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád a Harvardra járt? Vagy csak osztja az észt?
2023. jan. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"mert szerite oly nehéz mint a harvard"

Hát persze. :DD Páran azért elvégezték már az említett szakokat...

2023. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Simán kibírható, de attól még megerőltető.


Meg szeritem az egy elég buta érv, hogy valaki azért nem próbál meg valamit mert nehéz. A jó dolgokat nem adják ingyen. Ha könnyű lenne mindenki csinálná.


Óbudai lehet picivel egyszerűbb lesz, de éppen annyivel kevesebbet is fog érni.


Meg szerintem kapcsolat építésre a BME a legjobb. Ott történnek a fontosabb dolgok.

2023. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
3,4 xd nem a harvard-ra járt hanem az eltére meg a new york i igyetemre de jó én is észrevettem hogy valamilyen szinten osztja az észt igen. Én is a bme re szeretnék járni csak már odáig fajultak a dolgok hogy nem kételkedik hanem nem is enged menni, mi a szar
2023. jan. 22. 20:50
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy nem enged. Neked kell hitelesítened a felvételi jelentkezésedet, nem kell hozzá az engedélye.
2023. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd meg neki a kommenteket. Esetleg írjatok rám!


~ egy végzős BMEre járó Mérnökinfós.

2023. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
A végzés helye nekem már az első munkahelyem során sem jött szóba,de talán az első munkahely esetében számíthat. Utana többet számít joval a munkatapasztalat és egyéb soft Skillek. Szoval sztem az obudai is bőven jó lehet. En mondjuk mérnök szakokon belül ha fontos a jó fizu akkor az info, villamos, mechatro és gépész szakokon kívül a többit sajnos nem ajánlanám
2023. jan. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp BME és ha nehéz, akkor váltasz.
2023. jan. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!