Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Veszprémi Pannon Egyetem...

Veszprémi Pannon Egyetem programtervező informatikusról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Érdekel a szoftverfejlesztés, most Technikumba járok, viszont itt az idő választani. Az ELTE-t jelöltem volna meg elsőnek de nagyon magas a ponthatár, a tavalyi képzésnél 428 volt, nekem meg kb 432 pontom van, ami nem tudom erre az évre elég lesz. Második helyen ez van, viszont ha előrehoznám első helyre akkor egy haverommal fixen tudnék egyeztetni, hogy együtt menjünk, és papíron ugyanaz a diploma lesz a kezemben.


Elsősorban azok véleménye érdekelne, aki nemrég végzett, vagy most is erre a szakra jár, de bárki aki tud hideget meleget az egyetemről, az ne tartsa magában.



2023. jan. 24. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Jó.
2023. jan. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!