OE-NIK vagy ELTE-IK?

Figyelt kérdés

Hello! Jelentkezés előtt állok, vacillálok a sorrenddel még.

Tudnátok mesélni a mérnökinfóról és a progtervezőről? Negatívumok, pozitívumok, színvonal, stb. Hallottam már vegyesen mindent a két szakról, tudom egyik hely sem egy mesevilág (azért mégis Magyarországon vagyunk…:D) de azért nem akarom magam feleslegesen szptani ha nem muszáj.

Köszi szépen!



2023. febr. 2. 07:51
A kérdező szavazást indított:
OE-NIK mérnökinfó
ELTE-IK programtervező
12 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vagy Óbudai vagy BME. Sokkal színvonalasabb az oktatás mint az Eltén, kevésbé elméletorientált, és garantáltan erősebb diplomák a külföldi munkaerőpiacon. Az Óbudai nagyon megindult az utóbbi pár évben, vadásznak az ott végzett programozókra.
2023. febr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam a BME-n is, de annyi olyan véleményt kaptam hogy az egész egy felesleges szpatás. De inkább tanulós típus vagyok mint bulizós, és félek hogy többet tudnék kihozni magamból és egyből lejjebbi szintre megyek, az OE-re, lehet elboldogulnék a BME-n is. :/ De arra is gondoltam, hogy azoknak akik ezt mondták a BME-ről, teljesen más kapcsolata van a tanulással mint pl. nekem, mindenkinek más a jó és a rossz. Lehet elsőnek BME, ha nem válik be nekem se akkor meg átmegyek OE-re. De nem szívesen szerencsétlenkedek, ha nem muszáj.
2023. febr. 2. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!